Platus alaus alaus įrangos sistemos dydis

Platus alaus alaus įrangos sistemos dydis

Pagrindiniai duomenys Mes esame profesionalūs alaus gamyklos gamintojai ir gaminame alaus alaus daryklos įrangą, kurios paros našumas svyruoja nuo 100L iki 2000L. Geriausi sprendimai ir projekto projektas gali būti parengtas pagal jūsų planą pagal alaus įrangos pagal jūsų poreikius, todėl norėtumėte mums pasakyti, kas yra ...

Detailed description

Pagrindinė informacija

Paketas: "Crate" Specifikacija: CE / ISO9001
Prekės ženklas: Zhengjiu mašina Kilmė: Hangzhou, Kinija
"Beer Brewpub Equipment Volume": 500L Alaus Brewpub įranga Materail: S. S 304
HS kodas: 84384000 Gamybos pajėgumas: 60 proc. Per metus pagal pardavimus

Esame profesionalus alaus gamyklos įrangos gamintojas ir gaminame alaus alaus daryklos įrangą, kurios paros našumas svyruoja nuo 100L iki 2000L. Galite pasirinkti geriausius sprendimus ir projektų projektus pagal jūsų poreikius atitinkantį alaus įrangos planą, todėl norėtumėte papasakoti mums, koks yra jūsų poreikis ir atsiųsti mums daugiau informacijos, mes suteiksime Jums geriausią aptarnavimą.

Tai yra alaus daryklos alaus gamybos sistema. Alaus daryklos alaus įranga yra geras pasirinkimas restorane ar baruose, kurie alaus alaus klientui vietoje. Be to, mes taip pat galime tiekti alaus daryklos alaus įrangą. Jūs taip pat turite galimybių užpildyti alų į statines ar butelius, kad įsteigtumėte alaus gamyklos gamyklą.

Norite gauti jūsų paklausimą. Dėkojame.


Zhengjiu Mašinos yra viena iš pirmaujančių Kinijos didelio tūrio alaus alaus gamybos įrangos gamintojų ir tiekėjų, kviečiame įsigyti mūsų nuolaidų ir pigių plataus dydžio alaus alaus įrangos sistemos arba didmeninės mažos kainos plataus dydžio alaus alaus gamybos įrangos sistemą, pagaminta Hangdžou Kinija iš mūsų gamyklos.

Hot Tags: plataus dydžio alaus alaus gamybos įrangos sistema Kinija, Hangzhou, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, mažos kainos, pirkti nuolaidas, pagaminti Kinijoje
Susiję produktai
Feedback