Namuose > Naujienos > Turinys

Klausimas: Kokie elementai nustatyti alaus daryklos labiausiai ekonomiškai?

Klausimas: Kokie elementai nustatyti alaus daryklos labiausiai ekonomiškai?

Yra 4 aspektai, lemiantys alaus daryklos Kaina: partijos dydis, metinė talpos, apdailos ir automatizavimas.


Klausimas: Kokio dydžio alaus darykla pastatas man reikia?

Dėl brewpub daug kas priklauso nuo to, ką jūsų metinė apimtis yra ir kaip daug skirtingų alaus rūšių norite pasiūlyti. Minimalus paviršiaus prasideda apie 20m2. Taip pat yra keletas įvertis plotas prašymai mūsų skirtingų alaus sistemų specifikacijos aukščiau.
Dėl microbreweries pagrindinis veiksnys yra metinė apimtis. Dėl mažų microbreweries grindų erdvė 300m2 dažnai yra daugiau nei pakankamai.
Išsamesnės informacijos apie savo projektą, mes galime suteikti jums tikslius matmenis ir reikalavimus.


K: Ar galiu užvirinti visų rūšių alui ant Tiantai alaus įrangos?

Priešingai daugiausia naudojamas Rytų Europoje ir Vokietijoje atviro indo fermentacijos sistema, visi alaus rūšys gali būti verdamas su mūsų sistema. Tai reiškia, kad įvairių alaus rūšių ir lager gali būti. Atsižvelgiant į infekcinės stilius Lambics, mes nerekomenduojame alaus arba pakuočių šiuos alaus pasidalijamojo įrangą.


Klausimas: Kiek laiko alaus įranga trukti?

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma elementai alaus daryklos yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, iš alaus daryklos ilgaamžiškumas yra didelis. Atsižvelgiant tinkamai prižiūrėti ir atsargūs cheminių medžiagų naudojimą, alaus darykla gali būti naudojamas intensyviai apie 20 iki 30 metų. Dėl kai kurių elementų, tokių kaip užpildų ir labelers su judančių dalių trumpesnį gyvenimą daug turėtų būti laikoma ir daugiau priežiūros reikės, priklausomai nuo naudojimo.


Klausimas: Ar galite padėti man su mano visą alaus projektą?

Mūsų misija yra padėti mūsų klientams savo alaus poreikius nuo pradžios iki pabaigos ir kurti ilgalaikius santykius su jais. Mes galime padėti jums su visais savo alaus reikia aspektus arba dirbti su vienu iš mūsų partnerių prisitaikyti prie Jūsų poreikių.

Susisiekite su manimi, ir gauti savo profesinę konsultantas!

Pls. naudoti elektroninio pašto, WhatsApp "ar" Facebook Messenger, aš negaliu priimti grįžtamąjį ryšį Ši svetainė yra grįžtamojo ryšio, ačiū.

Pora: ne

Kitas: ne