Viskis, degtinė, ginas, tequila, rum, brendžio spirito varykla

Viskis, degtinė, ginas, tequila, rum, brendžio spirito varykla

Įmonės aprašymas: "Zhengjiu" bendrovė, kuri yra pagrindinė linija, sukurta pagal amatų statybvietės sistemą, su tradiciniais rankomis atliekamais procesais, kuriuos palaiko pramoninės gamybos derinys. Mūsų neakivaizdinės kooperatinės vario distiliavimo įrangos praktika su daugeliu metų ...

Detailed description

4.jpg

Įmonės aprašymas:


Zhengjiu bendrovė remiasi amatų statybinės sistemos koncepcija, kaip pagrindinė linija, su tradiciniais rankomis sukurtais procesais, kuriuos palaiko pramoninės gamybos derinys. Mūsų neakivaizdinės kooperatinės vario distiliavimo įrangos praktika su daugeliu metų gamybos patirties, technologijos ir proceso didelių rinkinių gamina, kruopštus, profesionalus ne visą darbo laiką Coopersmith kokybę, sukurti kiekvieną įrenginį.


" Zhengjiu" distiliuoto distiliuoto alkoholio spiritas yra natūralus skonis, o ne dirbtinis maišymo esmė. Dvasia yra lygi ir saldinga, derinant eleganciją ir pusiausvyrą, nesvarbu, kokia pirmoji distiliuota ar pakartotinai distiliuota dvasia. Skonis yra daug geresnis nei dvasia, kuri tradiciškai naudojama vis dar.

F2.jpg


Paraiška:


Zhengjiu distiliavimo įranga yra " Zhengjiu" įmonės nuolatinių naujovių ir besivystančių rezultatas.

Itis, remiantis mūsų patirtimi gaminant alaus daryklų. Zhengjiu   Distiliavimo įranga gali būti naudojama gaminant vaisių vyną, viskį, degtinę, džiną, tekilą, romą, brendį ir kitus distiliuotus spiritus. Visos sistemos turi mažo ir vidutinio dydžio charakteristikas, automatinį valdymą, lengvai veikiančią ir gražią perspektyvą. Įranga tinka mažoms ir vidutinėms dirbtuvėms, viešbučiams ir tt


Paslaugos po garantinio aptarnavimo:


1. Mes teikiame ilgalaikį aptarnavimą po pardavimo.
2. Dėl mūsų įrangos kainų yra FOB kaina, kuri neįtraukė mokesčio už paslaugas nuo durų iki durų. Taigi, jei reikia, mes galime skirti mūsų techniką, kad galėtume derinti mašiną su jūsų bilieto, vizos, apgyvendinimo ir darbo sąnaudomis. Arba galite nusiųsti savo techniką į mūsų įmonę, kad išmoktų būdų.
3. Tuo tarpu jūs galite paskambinti ar el. Paštu susipažinti su visais susijusiais klausimais, nes turime specialią paslaugą po pardavimo. Arba galite bendrauti internetu ir išspręsti problemas.

Pakuotė ir pristatymas:


Birūs kroviniai: standartinis medinis dėklas, kuris gali išvengti susidūrimo jūroje arba oro transportu, jei sugadintas įrangos paviršius.
Konteinerinis krovinys: įranga bus tvirtai sujungta ir nesunku pasukti į šoną arba į viršų arba į apačią.


Sertifikatas:


QQ 图片 20160825110148.png

DUK:

Priežastys, kodėl mes renkamės:

Jei norite atnaujinti savo dabartinę įrangą arba norite atidaryti nedidelę spirito varykla, kad padarytumėte dvasios. Jūs galite pajusti šiek tiek painioti pasirinkdami tinkamus tiekėjus. Turi įvairių gamintojų ir platintojų. Galų gale, Zhengjiu mašina visada yra geras pasirinkimas jums. Štai priežastis:

 

1. Profesionalus dizaineris.   "Zhengjiu mašinų" vyriausiasis inžinierius jau daugiau nei 2 metus dirbo viso disko valymo įrenginio projektavimo ir išvedimo sistemoje. Jums tik reikia nurodyti, kokios rūšies dvasios norite padaryti, pavyzdžiui, romai, viskiui, džinui, degtinei, brendijai. Kiek litrų per valandą, alkoholio grynumas galutinis, mūsų inžinierius gali greitai rekomenduoti jums tinkamą dydį.

2. Statybinė technika . Vyriausiasis suvirintojas mano kompanijoje turi daug patirties suvirinant šalmą, refliukso kolonėlę, kurią būtų galima pagaminti iš vario medžiagos. Kaip žinome, varis yra silpna medžiaga, esanti aukšta temperatūra. Taigi, suvirintojas turi suvokti laiką suvirinti dvi dalis kartu arba antrą kartą pablogėti. Taigi, pasirinkti patyrusį suvirintoją taip pat yra svarbus veiksnys, padedantis sukurti gražią sistemą.

3. PASIŪLYMAS.   Variniai daiktai lengvai gali sukelti iškraipymus laivybos metu, jei nebus rūpinamasi. Reikia gerai supakuoti. Dėl konteinerių gabenimo mes taip pat padarysime dėžę ir plyteles, kad variniai daiktai tvirtinami dėžėje. 3-4 burbuliukų dangtelio dangteliai bus pakuojami už vario.

Apie mus:

1. K: Ar esate gamyklos ar prekybos įmonė

A: Esame fabrikas, bet kada galite aplankyti mus

2. K: Kur yra jūsų gamykla, kaip aš galėčiau čia aplankyti?

A: Mūsų gamykla buvo paleista Lushan Industrail parke, Fuyang mieste, Zhejiang provincijoje, Kinijoje, maždaug po 2 valandų nuo

Šanchajaus traukinių stotis greituoju traukiniu, taip pat iš Hangzhou tarptautinio oro uosto automobiliu. Visi mūsų klientai, iš namų ar laive, šiltai atvyksta aplankyti mus. (Čia yra jūsų nuorodos žemėlapis).

3. K: Kas yra jūsų pagrindiniai produktai?

A: alaus gaminimo įranga, fermentatoriai, "Acohol Distiller".

4. Klausimas: kaip galiu gauti pavyzdžius?

A: Atsižvelgdami į jūsų prašymą, mes pamatysime ir patikrinsime, ar mes esame gerai, kad išsiųstume jums dalis

Pagal žemiau išreikštą:

5. Bet koks kitas klausimas, pls, nedvejodami paprašykite manęs ir išsiųskite informaciją į mano el. Pašto adresą: air.xu@hzzjjx.com   Arba susisiekti su whatsapp: + 86-13456746448


"Zhengjiu Machinery" yra viena iš pirmaujančių Kinijos viskis, degtinės, džinas, tekila, romas, brendžio spirito varykla gamintojai ir tiekėjai, kviečiame nusipirkti nuolaidą ir pigius viskius, degtinę, džiną, tekilą, romą, brendžio spirito varyklą arba didmeninę viskį už mažą kainą, degtinę , gin, tequila, rums, brendžio spirito varykla, pagaminta Hangzhou Kinijoje iš mūsų gamyklos.

Hot Tags: viskis, degtinė, džinas, tekila, romas, brendis spirito varykla Kinija, Hangzhou, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, žemos kainos, pirkimas nuolaida, pagaminti Kinijoje
Susiję produktai
Feedback